Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Συναρπαστική αθλητική εβδομάδα!

Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Συναρπαστική αθλητική εβδομάδα!

Δεν θα ξεκολλάτε από την τηλεόραση αυτή την εβδομάδα. Όταν λέμε έχει τα πάντα το εννοούμε. Δείτε το πλήρες πρόγραμμα σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

Το Sport24.gr σας παρουσιάζει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις όλης της βδομάδας που περιέχει εξαιρετικές αναμετρήσεις σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο.

Πάμε να δούμε αναλυτικά τι περιέχει το… μενού, αρχίζοντας με το ποδόσφαιρο:

Δευτέρα 15/10

21.45 Φινλανδία-Ελλάδα, UEFA Nations League COSMOTE SPORT1HD

21.45 Εσθονία-Ουγγαρία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ισπανία-Αγγλία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ισλανδία-Ελβετία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT5HD

21.45 Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT7HD

21.45 Λευκορωσία-Μολδαβία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League COSMOTE SPORT9HD

 

Τρίτη 16/10

17.00 Καζακστάν – Ανδόρρα, UEFA Nations League COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γαλλία-Γερμανία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σλοβενία-Κύπρος, UEFA Nations League COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ιρλανδία-Ουαλία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT3HD

21.45 Νορβηγία-Βουλγαρία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ουκρανία-Τσεχία, UEFA Nations League COSMOTE SPORT6HD

21.45 Βέλγιο-Ολλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας COSMOTE SPORT7HD

21.45 Δανία-Αυστρία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας COSMOTE SPORT8HD

21.45 Σουηδία-Σλοβακία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας  COSMOTE SPORT9HD

 

Παρασκευή 19/10

21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga,  COSMOTE SPORT3HD

22.00 Θέλτα-Αλαβές, LaLiga Santander, COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 20/10

14.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

14.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League COSMOTE SPORT1HD

16:00 Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League ΕΡΤ HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League COSMOTE SPORT1HD

17.15 Βαλένθια-Λεγανές, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

18:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League Novasports 1HD

19:00 Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ Super League ΕΡΤ HD

19.30 Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ, Premier League COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga  COSMOTE SPORT3HD

20:30 AEΛ – Λαμία Super League Novasports 1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

 

Κυριακή 21/10

13.00 Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

14.30 Αμβούργο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, COSMOTE SPORT8HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, COSMOTE SPORT3HD

17.15 Έιμπαρ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

18.00 Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League COSMOTE SPORT1HD

18:15 Λεβαδειακός – Ξάνθη Super League Novasports 2HD

19:00 Άρης – ΠΑΟΚ Super League ΕΡΤ HD

19.30 Ουέσκα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

20:30 ΟΦΗ – Ολυμπιακός Super League Novasports 1HD

21.45 Μπέτις-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander COSMOTE SPORT2HD

 

Εξαιρετικά ενδιαφέρον και το πρόγραμμα του μπάσκετ για αυτή την εβδομάδα:

Τρίτη 16/10

19.30 Μπάνβιτ – Λε Μαν Basketball Champions League  Novasports 4HD

19.30 Νίμπουρκ – ΑΕΚ  Basketball Champions League Novasports 2HD

19.30 ΠΑΟΚ – Βόννη  Basketball Champions League Νovasports 3HD

20:15  Νταρουσάφακα – Μπούντουτσνοστ EuroLeague Novasports 5 HD

21:05 Μακάμπι – ΤΣΣΚΑ EuroLeague Novasports 4HD

21:30 Βίρτους Μπολόνια – Οστάνδη Basketball Champions League Novasports 3HD

21.30  Μπάγερν Μονάχου – Παναθηναϊκός EuroLeague ΟΠΑΠ Novasports 1HD

 

Τετάρτη 17/10

20:00 Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις  EuroLeague Novasports 4HD

20:45 Φενέρμπαχτσε – Χίμκι EuroLeague Novasports 3HD

21:00 Μπάμπεργκ – Ντιζόν Basketball Champions League  Novasports 5HD

 21:45 Αρμάνι Μιλάνο – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Novasports 1HD

21:45 Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague Novasports 2HD

 

Πέμπτη 18/10

03:00 Houston Rockets-New Orleans Pelicans NBA Regular Season COSMOTE SPORT 4 HD

20:00 ΤΣΣΚΑ – Νταρουσάφακα EuroLeague Novasports 1HD

21:00  Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Γκραν Κανάρια EuroLeague Novasports 2HD

21:00 Μπούντουτσνοστ – Μακάμπι EuroLeague Novasports 3HD

22:00 Μπαρτσελόνα – Μπάγερν EuroLeague Novasports 1HD

 

Παρασκευή 19/10

05:30 Portland Trail Blazers-Los Angeles Lakers  NBA Regular Season  COSMOTE SPORT 7 HD

20:00 Χίμκι – Αναντολού Εφές EuroLeague Novasports 3HD

20:45 Ζάλγκιρις – Φενέρμπαχτσε EuroLeague Novasports 4HD

21:00 Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Novasports 1HD

22:00  Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια EuroLeague Novasports 3HD

 

Σάββατο 20/10

15:45 Ρέθυμνο CRETAN KINGS – ΑΕΚ Basket League ΕΡΤ

15:45  Περιστέρι – Χολαργός Basket League ΕΡΤ

15:45 Κολοσσός – Κύμη Basket League ΕΡΤ

18:00 ΠΑΟΚ- Προμηθέας Basket League ΕΡΤ

18:00 Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα VTB United League COSMOTE SPORT 5 HD

21:30 Τενερίφη-Εστουντιάντες ACB Liga Endesa COSMOTE SPORT 9 HD

 

Κυριακή 21/10

05:30 Los Angeles Lakers-Houston Rockets NBA Regular Season COSMOTE SPORT 4 HD

17:00 Πανιώνιος – Άρης  Basket League ΕΡΤ

17:30  Μπάνβιτ-Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 7 HD

17:30 Παναθηναϊκός – ΛαύριοBasket League ΕΡΤ

20:15 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa COSMOTE SPORT 9 HD

πηγή: sport24.gr

Δείτε και αυτό

Δείτε Επίσης